در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...



هشتمین جشنواره هنر آسمانی با تجلیل از برگزیدگان این دوره در تالار بیداری اسلامی جامعه الزهرا سلام الله علیها به کار خود پایان داد.

هشتمین جشنواره هنر آسمانی

برگزیدگان هشتمین جشنواره هنر آسمانی تجلیل شدند


  هشتمین جشنواره هنر آسمانی با تجلیل از برگزیدگان این دوره در تالار بیداری اسلامی جامعه الزهرا سلام الله علیها به کار خود پایان داد. 


از برگزیدگان جشنواره هنر آسمانی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه و معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه و جمعی از اساتید تقدیر به عمل آمد.

به گزارش «دبیرخانه دائمی جشنواره هنر آسمانی» از برگزیدگان هشتمین جشنواره هنرآسمانی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه و جمعی از اساتید و بزرگان حوزوی مورد تقدیر قرار گرفتند.

نفرات برتر در دو بخش هنرهای تجسمی و نمایشی بصورت ذیل میباشند:

نفرات برتر در بخش تجسمی:

نفرات برتر در رشته خوشنویسی

آقای مرتضی قائدی رشید آبادی (خط نسخ)

آقای رضا شیخ محمدی (خط نستعلیق)

خانم فاطمه کاظمی(خط شکسته)

رشته تصویر سازی

خانم اکرم السادات میر توانا رتبه برتر

خانم الیا سادات لاجوردی شایسته تقدیر

رشته کاریکاتور

آقای جواد صالحی حاجی آبادی رتبه برتر

آقای احمد عابدینی رتبه‌ شایسته تقدیر

رشته نگارگری

آقای هادی حسینی رتبه برتر

خانم فاطمه نعمتی شایسته تقدیر

رشته گرافیک

آقای سعید رویین تن رتبه برتر

آقای رسول شمس الدین شایسته تقدیر

رشته نقاشی

آقای سید علی موسوی قافله باشی رتبه برتر

رشته عکاسی

آقای عباس مشهدی آقایی رتبه برتر

آقای سید جواد میر حسینی شایسته تقدیر

برنده ویژه

بخش نمایشی در موضوع ویژه جشنواره به اثر آقای محمد طه جلیلی تعلق گرفت و در رشته نقاشی هم آقای اسماعیل علی مردانی رتبه برتر بخش ویژه را کسب نمود.

بخش هنرهای نمایشی:

رشته فیلمنامه نویسی

خانم الهه پور محمدی با اثر آنا رتبه برتر

آقای حسین طالبی مجرد با اثر نسخ شایسته تقدیر

رشته نمایشنامه نویسی

آقای علی زیستی با اثر سوری خانم رتبه برتر

آقای حسین فلاح با اثر علمداران شایسته تقدیر

رشته بازی نامه نویسی

آقای حبیب داستانی با اثر عملیات انهدام ۳ شایسته تقدیر

رشته کارگردانی

آقای مرتضی راوش برای کارگردانی شهید رمضان رتبه برتر

آقای حمید قائمی مهر برای کارگردانی اثر هنری من آنجا بودم شایسته‌ تقدیر

رشته تهیه کنندگی

آقای سیدمحمد حسین هاشمی برای اثر ۱۱ جولای رتبه برتر

آقای محمدتقی استیری و امین سعادتی تهیه کنندگی اثر هنری گلخونه شایسته تقدیر

منتخب داوری

خانم زهره نجف زاده برای کارگردانی اثر ۶۴۱۰روز اسارت منتخب داوری

 

برنده ویژه
بخش نمایشی در موضوع ویژه جشنواره به اثر هنری آقای محمد هادی سرانجام که تهیه کنندگی آثاری با موضوع جمعیت را عهده‌دار بودند تعلق گرفت.

 


زمان : دوشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠١ / شماره خبر : ٤٢٠١٧٥ / بازدید : 202

توسط : روابط عمومی جشنواره هنر آسمانی

|| بالای صفحه ||

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج