در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

بازدید حضرت آیت الله اعرافی از معاونت تبلیغ حوزه + تصاویر

به گزارش روابط عمومی «جشنواره هنر آسمانی»، مدیر حوزه‌های علمیه  در نشستی با مدیران معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن، در جریان روند فعالیت‌های این معاونت قرار گرفته است.
 
مدیر حوزه‌های علمیه در این نشست، گفت: در شرایطی طرح‌ها و برنامه های حوزه از جمله درخت‌واره رشته‌ها به سرانجام رسید که حوزه از نظر بودجه و اعتبارات در وضعیت خوبی قرار نداشت، این به ثمر نشستن برنامه‌ها نشانگر جهادی بودن فعالیت نیروهای این مرکز است.
 
تقویت نگاه کلان راهبردی ستادی معاونت تبلیغ
 
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه، بر تقویت نگاه کلان راهبردی ستادی تأکید کرد و افزود: باید طوری تلاش و برنامه‌ریزی کرد که همه نظامات آموزشی حوزه کمک‌رسان امر تبلیغ باشد و در عین حال، بحث تبلیغ در مسائل کشور بروز و ظهور داشته باشد.
 
وی بر نقش معاونت تبلیغ بر رصد و پایش نظامات دیگر، ارائه راهکارهای مناسب و اظهار نظر برای انجام فعالیت بهتر در عرصه تبلیغ و رشد و تربیت نیرو تأکید کرد و اظهار داشت: براساس نگاه کلان و راهبردی، باید معاونت تبلیغ با نهادهای مختلف حوزوی در ارتباط باشد و بر نقش راهبردی و هم‌افزایی با سایر معاونت‌ها بیفزاید؛ بر همین اساس نظامات کلان ارتباطی تبلیغ طراحی شود.
 
مأموریت های معاونت تبلیغ در دوره جدید مدیریتی
 
آیت‌الله اعرافی با اشاره به مأموریت‌های جدید این معاونت افزود: از جمله مسائلی و مأموریت هایی که نباید از سوی این معاونت مورد غفلت قرار گیرد، تعامل با مراکز استانی و پایه ریزی رشته های تبلیغ، مراقبت از سایر رشته ها، توجه به بحث مهارت‌ها در عرصه تبلیغ و راه اندازی درختواره مهارت های تبلیغی، استعدادیابی هنری و اجرای دوره‌های عمومی برای سطح یک و دو و تربیت مبلغ در بحث هنر، برگزاری دوره‌های ویژه در بحث هنر و در همین رابطه شناسایی مبلغین در بحث هنر، توجه به بحث آمایش و نقش معاونت تبلیغ در این بحث، افزایش نقش ستاد راهبری و... است.
 
مدیر حوزه‌های علمیه، فعال شدن شورای تبلیغ، ارتباط خوب با ارباب رجوع، باز سازی نرم افزار سماوات، حمایت از گروه‌های طرح امین، هجرت و...، توجه به بحث مهارت‌افزایی، اخلاقی، سلامت و... نیروها  را از دیگر مأموریت های این معاونت در دوره جدید مدیریتی برشمرد.
    


١٤:٢٨ - دوشنبه ١ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٥٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٩٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج