در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...  چاپ        ارسال به دوست

حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ و امور فرهنگی

تلاش ما باید بر این باشد که هنر و هنرمند در مسیر قرآن و اهل‌بیت قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی، حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ در نشست صمیمی با دبیران و اعضاء کمیته‌های هنری جشنواره هنر آسمانی بیان داشتند: دشمنان با زبان هنر، گروه گروه از جوانان ما را به تعبیر مقام معظم رهبری دارند قتل عام می کنند و ما یا غافل هستیم یا تا به حال کار خاصی انجام ندادیم.

ایشان افزودند: مقام معظم رهبری تأکید داشته که هنر را در حوزه جدی بگیرید. گاهی بزرگان ما از بهترین هنرمندان بودند ولی ما به ندرت از این قالب‌ها و شیوه های نوین که بسیار هم تاثیر گذار و مشروع است استفاده می کنیم؟ این خلأ به طور جدی وجود دارد. لذا تلاش ما باید بر این باشد که هنر و هنرمند در مسیر قرآن و اهل‌بیت قرار بگیرد.

معاون محترم تبلیغ خاطرنشان کرد جشنواره امسال بدون پیشینه یا زیرساخت سابق انجام می‌شود تا زمانی که آن زیرساخت‌ها به بار بنشیند. ممکن است مدتی آن شکل واقعی خودش را پیدا کند؛ ولی حرکت بسیار ویژه‌ای در بخش هنر و رسانه شروع شده و ان شاءالله بتوانیم جلو برویم و در مسیری که مرضی امام زمان (عج) است، حرکت کنیم.

وی افزود: ما دنبال آن هستیم که این کمیته‌های هنری به هیئت‌های اندیشه ورز برای هر بخش تبدیل بشوند،و به تناسب نیاز جلساتی داشته باشند و در هر بخش حقیقتاً باید از صاحب نظرانش استفاده شود.


٠٨:٥٦ - سه شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٧٥٢٣    /    تعداد نمایش : ١١٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج