در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...

اخبار :کمیته پژوهش و هنر

 • «مستند» ، «فیلم کوتاه» و «عکس» در صدر آثار رسیده به جشنواره هنر آسمانی

  «مستند» ، «فیلم کوتاه» و «عکس» در صدر آثار رسیده به جشنواره هنر آسمانی

  پنجمین جشنواره هنر آسمانی در حالی به آخرین ساعات دریافت آثار نزدیک می شود که مستند، فیلم کوتاه و عکس بیشترین فراوانی را در میان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره به خود اختصاص داده است.

 • 30 دی، آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  30 دی، آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  پس از اتمام پایان مهلت ثبت نام پنجمین جشنواره هنرآسمانی و تمدید آن، طلاب هنرمند، به منظور شرکت در پنجمین جشنواره هنرآسمانی، تا پایان روز پنج شنبه سی ام دی ماه جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

 • ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین جشنواره هنرآسمانی تا سی ام دی تمدید شد

  ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین جشنواره هنرآسمانی تا سی ام دی تمدید شد

  به دلیل تقارن با زمان امتحانات، ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین جشنواره هنرآسمانی تا سی ام دی تمدید شد. لینک ثبت نام و ارسال اثر: honareasemani.ir سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه : 30007227003190 . پست الکترونیک :info@honareasemani.ir . صندوق پستی : 1151- 37135

 • بررسي نقش هنر در تبليغ دين

  بررسي نقش هنر در تبليغ دين

  تبليغ در حوزه دين كه يك ركن اساسي در فرآيند هويت سازي يك ملت و جامعه‌است بايد مورد مداقه و پژوهش قرار گيرد و راه كارهاي مناسب براي كارآيي بيشتر آن جستجو شود. نقش هنر در تبليغ دين، پيام دهنده در حقيقت هنرمند دين‌دار و هنر عجين شده با انديشه و تفكر ديني است. پس براي رسيدن به تأثير مطلوب در عرصه تبليغ ديني لازم است هنر به عنوان موثرترين امكان جهت انتقال پيام، توسط مبلغين دين به درستي شناخته شود.

 • گزارش تصویری «قابلیت‌های فیلم داستانی واقع‌گرا در بیان مفاهیم دینی»

  گزارش تصویری «قابلیت‌های فیلم داستانی واقع‌گرا در بیان مفاهیم دینی»

  دبیرخانه هنر آسمانی با همکاری مدرسه اسلامی هنر نشست علمی تخصصی «قابلیت‌های فیلم داستانی واقع‌گرا در بیان مفاهیم دینی» را با سخنرانی دکتر سید رضی موسوی گیلانی و وحید حیاتی برگزار کرد.