در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...

اخبار :کمیته هنرهای نمایشی

 • دبیر،مدیران و دست اندرکاران جشنواره هنرآسمانی با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران دیدار خواهند داشت

  دبیر،مدیران و دست اندرکاران جشنواره هنرآسمانی با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران دیدار خواهند داشت

  در راستای دیدار شورای سیاستگزاری و مدیران جشنواره هنرآسمانی با علما و مراجع معظم تقلید، مدیران مراکز مشارکت کننده در برگزاری این جشنواره و با تاکید بر تعداد خواهران طلبه در حوزه های علمیه و ضرورت ورود آنان به عرصه تبلیغ دین با استفاده از ادب و هنر، به منظور گزارش و اخذ رهنمودهای مدیران سطوح عالی حوزه های علمیه، دبیر، مدیران و دست اندرکاران جشنواره هنرآسمانی یکشنبه سوم بهمن ماه جاری با حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران دیدار خواهند کرد.

 • «مستند» ، «فیلم کوتاه» و «عکس» در صدر آثار رسیده به جشنواره هنر آسمانی

  «مستند» ، «فیلم کوتاه» و «عکس» در صدر آثار رسیده به جشنواره هنر آسمانی

  پنجمین جشنواره هنر آسمانی در حالی به آخرین ساعات دریافت آثار نزدیک می شود که مستند، فیلم کوتاه و عکس بیشترین فراوانی را در میان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره به خود اختصاص داده است.

 • 30 دی، آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  30 دی، آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  پس از اتمام پایان مهلت ثبت نام پنجمین جشنواره هنرآسمانی و تمدید آن، طلاب هنرمند، به منظور شرکت در پنجمین جشنواره هنرآسمانی، تا پایان روز پنج شنبه سی ام دی ماه جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

 • ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین جشنواره هنرآسمانی تا سی ام دی تمدید شد

  ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین جشنواره هنرآسمانی تا سی ام دی تمدید شد

  به دلیل تقارن با زمان امتحانات، ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین جشنواره هنرآسمانی تا سی ام دی تمدید شد. لینک ثبت نام و ارسال اثر: honareasemani.ir سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه : 30007227003190 . پست الکترونیک :info@honareasemani.ir . صندوق پستی : 1151- 37135

 • بررسي نقش هنر در تبليغ دين

  بررسي نقش هنر در تبليغ دين

  تبليغ در حوزه دين كه يك ركن اساسي در فرآيند هويت سازي يك ملت و جامعه‌است بايد مورد مداقه و پژوهش قرار گيرد و راه كارهاي مناسب براي كارآيي بيشتر آن جستجو شود. نقش هنر در تبليغ دين، پيام دهنده در حقيقت هنرمند دين‌دار و هنر عجين شده با انديشه و تفكر ديني است. پس براي رسيدن به تأثير مطلوب در عرصه تبليغ ديني لازم است هنر به عنوان موثرترين امكان جهت انتقال پيام، توسط مبلغين دين به درستي شناخته شود.