در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...

اخبار :کمیته هنرهای تجسمی

 • ایمان و معرفت منشا خلق هنر الهی و مقدس

  ایمان و معرفت منشا خلق هنر الهی و مقدس

  در سال ۴۲ طلبه شدم. سال ۴۵ برای ادامه تحصیل به نجف مشرف شدم که راهنمایی‌ام کردند که از محمدهاشم بغدادی، قواعد خط عربی را فرا بگیرم. در آنجا که بودم توانستم به خوبی قواعد خط عربی را بیاموزم و نسبتا قوی شدم تا اینکه صدام همه را تارومار کرد.

 • بیانیه هیات داوران بخش هنرهای تجسمی پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  بیانیه هیات داوران بخش هنرهای تجسمی پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  بیانیه هیات داوران بخش هنرهای تجسمی پنجمین جشنواره هنرآسمانی در چهاردهم بهمن ماه جاری در مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین جشنواره هنرآسمانی قرائت شد

 • پیشتاری حوزه در عرصه هنر / توجه به هنر از مطالبات جدی رهبری است

  پیشتاری حوزه در عرصه هنر / توجه به هنر از مطالبات جدی رهبری است

  حجت الاسلام والمسلمین محمود ملک دار صبح امروز در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره هنر آسمانی که در مدرسه معصومیه قم برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: گاهی تصور می شود مقوله هنر موضوع جدیدی و امر وارداتی در حوزه می باشد درحالی که اگر به تاریخ پرافتخار حوزه های شیعی نگاه کنیم، روحانیت در رشته های مختلف هنری نظیر داستان، شعر، خطاطی،نقاشی و معماری پیشتاز بوده است.

 • نشست خبری مسئول دبیرخانه دائمی و دبیر پنجمین جشنواره هنر آسمانی

  نشست خبری مسئول دبیرخانه دائمی و دبیر پنجمین جشنواره هنر آسمانی

  دبیر اطلاع رسانی و ارتباطات پنجمین جشنواره هنر آسمانی از نشست خبری مسئول دبیرخانه دائمی و دبیر پنجمین جشنواره هنر آسمانی در روز دوشنبه 11 بهمن ماه جاری خبر داد.

 • مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین جشنواره هنرآسمانی

  مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین جشنواره هنرآسمانی در دهه فجر باحضور شخصیت های علمی فرهنگی و طلاب و فضلای هنرمند از سراسر ایران در 14 بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد